Poleć nas Znajomym 
                     
       [ O Firmie ]

 » Referencje - Rezerwy pracownicze"Na potrzeby sprawozdawcze Grupy PGE zespół wycen Attuario wykonał coroczną aktualizację salda rezerw na świadczenia pracownicze z tytułu odpraw emerytalnych, rentowych, pośmiertnych, nagród jubileuszowych, ......... Zakres prac obejmował prezentacje wyników wycen zgodnie z wymogami Międzynarodowych Standardów Rachunkowości  (MSR 19)"PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A.


zobacz referencje >>
 "Attuario Sp. z o.o. Sp.k.przygotowuje wycenę wartości przyszłych zobowiązań wobec pracowników spółek Grupy Energa.

Niniejszym potwierdzamy, iż powyższe usługi są wykonywane terminowo i przy zachowaniu najwyższych standardów."

 

 

ENERGA S.A.

 

 zobacz referencje>> 

 

 

 

 

 "Volkswagen Group Services Sp. z o.o. poleca usługi firmy Attuario
w zakresie wyceny rezerw na świadczenia pracownicze.
Raport sporządzony został przez licencjonowanego aktuariusza  pod żadnym względem nie budził wątpliwości."


 

 Volkswagen Group Services Sp. z o.o.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

"Biuro Aktuarialne Attuario przygotowało dla spółki TAURON Ekoserwis Sp. z o.o. raport aktuarialny z wyceny rezerw na świadczenia pracownicze.
 Proces realizacji przebiegł sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pracownicy Attuario wykazali się doświadczeniem, terminowością oraz elastycznym podejściem do naszych potrzeb. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie."

 

 

TAURON Ekoserwis Sp. z o.o.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

 

"Z Firmą Attuario współpracujemy już od wielu lat w zakresie usługi przygotowania aktuarialnej wyceny rezerw na świadczenia pracownicze.

Bardzo wysoko oceniamy rzetelność i wiedzę pracowników Attuario. Dlatego z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy biuro aktuarialne Attuario jako specjalistę, który będzie profesjonalnym wykonawcą dla każdego podmiotu poszukującego wsparcia w zakresie wycen aktuarialnych."


 

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz

 

zobacz referencje>>

 

 

 

 

 "Z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę ATTUARIO Sp. z o.o. Sp. k. jako solidnego, uczciwego i doświadczonego dostawcę usług aktuarialnych"

 

 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA SP. Z O. O.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

 "Attuario cechuje profesjonalizm, terminowość i należyta staranność w przygotowaniu raportów aktuarialnych oraz wysoki poziom świadczonych usług. W sporzadzonym raporcie aktuarialnym wyniki stanu rezerw, opisy założeń oraz metodologii wyceny przedstawione są w sposób jasny i klarowny."

 

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

 

zobacz referencje>>

 

 

 

" Biuro aktuarialne Attuario obsługuje "Społem" Poznańską Spółdzielnię Spożywców w Poznaniu w zakresie wyceny rezerw na świadczenia pracownicze."

 

"SPOŁEM" POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU

 

zobacz referencje>>

 

 

 

"Bardzo wysoko oceniamy standard wykonanej usługi, stąd miło nam zarekomendować Biuro Aktuarialne ATTUARIO jako rzetelnego w biznesie."

 

UNIVAR POLAND SP. Z O.O.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

 " Chcielibyśmy zarekomendować firmę Attuario, która od 2013 roku przygotowuje dla nas raporty aktuarialne z wyceny rezerw na świadczenia pracownicze."

 

URBIS SP. Z O.O.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

 "Firma ATTUARIO od 2010 roku dokonuje kalkulacji rezerw na odprawy emerytalne i rentowe, pośmiertne oraz niewykorzystane urlopy metodą "projected unit credit" rekomendowana w Międzynarodowym Standardzie Rachunkowości nr 19 "Świadczenia Pracownicze".

 LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SP. Z O.O.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

 " Biuro aktuarialne ATTUARIO od kilku lat przygotowuje dla naszej Firmy raporty z wyceny rezerw na świadczenia pracownicze."

 

FABRYKA WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH "FAGUMIT" SP. Z O.O.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

"... Efektem końcowym pracy był raport aktuarialny, który został zaakceptowany bez zastrzerzeń."

 

KONSORCJUM STALI S.A. 

 

zobacz referencje>>

 

 

 

"... Raporty aktuarialne są przygotowywane przez Attuario rzetelnie i przejrzyście zgodnie z naszymi oczekiwaniami."

 

WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BYDGOSZCZY

 

zobacz referencje>>

 

 

 

"... Biuro Aktuarialne Attuario na koniec 2016 roku wykonało po raz kolejny dla ZREW Transformatory S.A. usługe wyceny rezerw na świadczenia pracownicze"

 

ZREW TRANSFORMATORY S.A.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

"...W ramach usługi wyliczenia rezerw na świadczenia pracownicze firma Attauario dostarczyła raport aktuarialny podpisany przez licencjonowanego aktuariusza."

 

SZYBKA KOLEJ MIEJSKA SP.Z O.O.

 

 zobacz referencje>>

 

 

 

"Niniejszym Listem Rekomendancyjnym w imieniu Grupy Kapitałowej OT Logistics, potwierdzam wieloletnią współpracę z Biurem Aktuarialnym Attuario."

 

OT LOGISTICS S.A.

 

zobacz referencje>>

 

 

 

" ... Attuario wielokrotnie przygotowywało na zlecenie Citroen Polska Sp.  z o.o. raport aktuarialny zawierajacy kalkulację rezerw na świadczenia pracownicze."

 

 CITROEN POLSKA SP. Z O.O.

 

 zobacz referencje>>

 

 

 

 

"...Miło nam zarekomendować biuro ATTUARIO jako partnera świadczącego usługi aktuarialne."

 X-TRADE BROKERS DOM MAKLERSKI S.A.

 

  zobacz referencje>> 

 

 

 "...Zarówno proces wyceny, jak i całej obsługi przebiegał sprawnie i bez zastrzeżeń oraz zgodnie z zawarta umową. Na każdym etapie, w szczególności weryfikacji danych, mozna było liczyć na pomoc i wyjaśnienia ze strony pracowników Attuario."

PAŃSTWOWA WYZSZA SZKOŁA ZAWODOWA im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W GNIEŹNIE

zobacz referencje>>

 

 

 "Aktuariusze biura Attuario od kilku lat przygotowują dla nas kalkulację wartości rezerw na świadczenia pracownicze. Efektem ich pracy każdego roku jest raport spełniajacy wszystkie formalne wymagania. Usługa każdorazowo jest realizowana w przewidzianymi umową zakresie i terminnie ."

PIWNICZANKA SPÓŁDZIELNIA PRACY

zobacz referencje>>

 

 

 "Bardzo zależało nam na szybkiej realizacji usługi, co zostało w pełni zrozumiane. Proces wyceny przebiegł bardzo sprawnie, szybko z jednoczesnym zachowaniem wyskokich standardów obsługi, jak i wysokiej jakości przygotowanego przez aktuariusza raportu, do którego nie można mieć żadnych zastrzeżeń."

SCANIA PRODUCTION SŁUPSK S.A.

zobacz referencje>>

 

 

"Niniejszym, chcemy potwierdzić bardzo dobrą współpracę z biurem aktuarialnym ATTUARIO"

POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A.

zobacz referencje>>

 

 

"Niniejszym pragniemy polecić firmę Attuario, która od 2009 roku sporządza na rzecz spółki  CUKIERNIA SOWA Spółka Jawna raporty z wyceny rezerw na świadczenia pracownicze."

CUKIERNIA SOWA S.J.

zobacz referencje>>

 

 

"Uniwersytet Jagielloński wybrał biuro aktuarialne Attuario sp. z o.o. na doradcę w zakresie wyceny rezerw na przyszłe zobowiązania wobec swoich pracowników."

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

zobacz referencje>>

 

 

 "Pogotowie Ratunkowe w Legnicy, ma przyjemność zarekomendować usługi biura aktuarialnego Attuario."

POGOTOWIE RATUNKOWE W LEGNICY

zobacz referencje>>

 

 

"Na podstawie współpracy z firmą Attuario s.c. , pragniemy z pełnym przekonaniem polecić wyżej wymienioną firmę jako rzetelnego oraz profesjonalnego partnera w biznesie, który zapewnia usługi aktuarialne na wysokim poziomie."

BONI FRATRES LODZIENSIS SP. Z O.O.

zobacz referencje>>

 

 

"Niniejszym, chcemy potwierdzić wykonanie na rzecz spółek Grupy Colian usługi aktuarialnej wyceny rezerw na świadczenia pracownicze przez firmę ATTUARIO. Jednym z bardzo istotnych elementów naszej współpracy jest  otwartość zespołu Attuario na nasze potrzeby. Zarówno dedykowany opiekun, jak i pracownicy działu aktuarialnego wykazywali się dużą elastycznością we współpracy."

GRUPA COLIAN

zobacz referencje>>

 

 

"Grupa Kapitałowa ArcelorMittal jest największym na świecie producentem stali, liderem na wszystkich głównych światowych rynkach, włączając rynek samochodowy, budowlany, artykułów gospodarstwa domowego oraz opakowań....W 2012 roku zdecydowaliśmy się na współpracę z Firmą ATTUARIO, której aktuariusze sporzadzili dla naszych Spółek aktuarialną wycenę rezerw na świadczenia pracownicze."

ARCELORMITTAL

zobacz referencje>>

 

 

"Biuro aktuarialne ATTUARIO przygotowało dla AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o. raport z wyceny rezerw na świadczenia pracownicze. Współpraca przebiegała bez zarzutu. Efektem końcowym usługi był rzetelnie opracowany raport zawierający wszystkie niezbędne informacje."

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

zobacz referencje>>

 

 

 "Spółka Tom Tom Polska Sp. z o.o. z przyjemnością rekomenduje Attuario s.c. jako biuro aktuarialne o bardzo wysokich kompetencjach."

TOM TOM POLSKA SP. Z O.O.

zobacz referencje>>

 

 

"Agito S.A. pragnie zaświadczyć, że firma Attuario s.c. realizuje usługi aktuarialne na wysokim poziomie, traktujac klienta z nalezyta powagą. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo pomyślnie."

AGITO S.A.

zobacz referencje>>

 

"...Raport z wyceny został przygotowany w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń, a prace na każdym etapie przebiegały w miłej atmosferze z zachowaniem najwyzszych standardów"

GLOBAL COSMED S.A.

zobacz referencje>>

 

 

 "...Z pełną odpowiedzialnościa możemy polecić ATTUARIO jako profesjonalnego partnera w biznesie, z dużym doświadczeniem w zakresie usług aktuarialnych"

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT S.A.

zobacz referencje >>

 

"...Przez cały okres współpracy ATTUARIO dałosię poznać jako profesjonalny i zaufany partner wykazujący się fachowością, solidnością i dużą dyspozycyjnością reagując na każde złożone zpotrzebowanie, dodatkowe porady i informacje w trakcie wyceny."

RAFAKO S.A.

zobacz referencje >>

 

" Biuro Aktuarialne ATTUARIO wykonało zgodnie z Miedzynarodowym Standardem Rachunkowości nr 19 Świadczenia Pracownicze wyceny rezerw na świadczenia pracownicze dla Pracowników Teatru Muzycznego w Lublinie"

TEATR MUZYCZNY w LUBLINIE

zobacz referencje >>

 

 

"...Nie majac żadnych uwag co do zaangażowania, solidności i terminowości wykonanej usługi, otwarcie rekomendujemy biuro aktuarialne Attuario jako wyróżniającego się wysokim profesjonalizmem kontrahenta."

Sklepy KOMFORT S.A.

 zobacz referencje >>

 

„…Na podkreślenie zasługuje fakt dużej profesjonalności firmy Attuario s.c. w realizacji zamówienia, które zostało wykonane solidnie i w wyznaczonym terminie.” 

 
Volvo Polska sp. z o.o.   

zobacz referencje >>

 „…Wycena została sporządzona sprawnie i terminowo z zachowaniem wszystkich ustaleń zawartych w umowie. Polecamy współpracę z firmą Attuario s.c.”

Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda 

zobacz referencje >> 

 


„…Rekomendujemy firmę Attuario S.C. jako profesjonalistę na rynku usług aktuarialnych, podkreślając dobrą organizację, terminowość oraz wysoki poziom świadczonych usług.”


Wydawnictwo Naukowe PWN SA   

 zobacz referencje >>

 „…Z pełnym przekonaniem wystawiamy firmie Attuario s.c. pozytywne referencje  i rekomendujemy ją jako solidnego, uczciwego partnera w biznesie z dużym doświadczeniem.”


Grupa Handlowa Emperia  

 zobacz referencje >>

 


„…Uwzględniając dodatkowo konkurencyjną ofertę cenową usługi aktuarialnej wyceny rezerw na świadczenia pracownicze stwierdzamy, iż firma Attuario. s.c. w pełni zasługuje na zaufanie i jest firmą godną polecenia.”


Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony w Szczecinie  

 zobacz referencje >>

       [ O Firmie / none ]

 »


pliki do pobrania:
WIELKANOC_2020_BANNER _1.jpgWIELKANOC_2020_BANNER _1.jpg


ATTUARIO - Aktuariusz
Biuro Aktuarialne

phone
503 107 999

email
Aktuariusze Fair Play 2011

NAPISZ DO NAS
Oddzwaniamy natychmiast!

* wypełnij wszystkie pola formularza
- Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych


Zaufali nam: